Amacımız en büyüğü değil en iyisi olmak…

Uluslararası vizyon sahibi olan Eyyüpoğlu Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, İstanbul-Şişli’de faaliyet göstermektedir. Misyonumuz uzmanlık alanlarımız dâhilinde müvekkillerimizi en etkin biçimde temsil ederek amaçlanan hedefe ulaştırmaktır. Sizlere dinamik, yenilikçi, pratik ve araştırmacı bir ekiple hizmet veren EYYÜPOĞLU HUKUK  öncelikli olarak Holding, Offshore ve İdare davaları olmak üzere tazminat hukukunun neredeyse her alanında ve de gayrimenkul hukukunda hizmet vermektedir.

Eyyüpoğlu Hukuk, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk bürolarıyla, uluslararası alanda ise Almanya, Makedonya, İspanya, Amerika ve İngiltere’de işbirliği halinde olduğu hukuk bürolarıyla müvekkillerine hizmet vermektedir.

Makedonya’da doğup Türkiye Cumhuriyetine göç eden kişilerin Kuzey Makedonya vatandaşlığı için başvurularını yapmaktayız. Makedonya’daki partner avukatlık büromuz aracılığıyla Makedonya Vatandaşlığını almanız için gerekli tüm işlemleri Makedonya’ya gitmeden Türkiye’den yapıyoruz.  Büromuz hizmetlerini müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarını da dikkate alarak geliştirmektedir. Sizleri ofisimizin samimi, huzurlu ve güler yüzlü ortamında ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Form

  •  

İndir:

İletişim Bilgilerimiz ve Adresimiz

  • +90 212 356 10 45
  • Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. Elmas Plaza No:19/5 Şişli / İSTANBUL

Kuzey Makedonya Partner Büro

  • JNA No:2 Kalkandelen, Makedonya