Amacımız en büyüğü değil en iyisi olmak…

Uluslararası vizyon sahibi olan Eyyüpoğlu Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, İstanbul-Şişli’de faaliyet göstermektedir. Misyonumuz uzmanlık alanlarımız dâhilinde müvekkillerimizi en etkin biçimde temsil ederek amaçlanan hedefe ulaştırmaktır.
Sizlere dinamik, yenilikçi, pratik ve araştırmacı bir ekiple hizmet veren EYYÜPOĞLU HUKUK ve DANIŞMANLIK BÜROSU, öncelikli olarak Holding, Offshore ve İdare davaları olmak üzere tazminat hukukunun neredeyse her alanında ve de gayrimenkul hukukunda sizlere hizmet vermektedir.

Eyyüpoğlu Hukuk Bürosu, başta İstanbul, Ankara, Konya, Mardin, Van, Siirt ve Bitlis olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk bürolarıyla, uluslararası alanda ise Almanya’da işbirliği halinde olduğu hukuk bürolarıyla müvekkillerine hizmet vermektedir. Türkçe, İngilizce, Almanca, Kürtçe, Arapça, dillerinde de hizmet vermektedir. Büromuz hizmetlerini müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarını da dikkate alarak geliştirmektedir. Sizleri ofisimizin samimi, huzurlu ve güler yüzlü ortamında ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

 

 

Hukuk Sigortanızı Kontrol Ediyoruz.

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz

Indir: